אודות

אמינות ושירות לאורך כל הדרך

קבוצת צ'יינה מוטורס, שהוקמה בשנת 2009 הפכה תוך מספר שנים לאחת החברות המובילות בתחום התחבורה בישראל. צ'יינה מוטורס היא היבואנית הבלעדית של מותגי התחבורה והתשתיות המובילים בעולם. כלל המותגים והשירותים שמציעה החברה מתאפיינים בטכנולוגיות מתקדמות, המבטיחות איכות ובטיחות ברמות הגבוהות ביותר, ובשילוב מחירים חסרי תחרות, מציבה החברה סטנדרט חדש בשוק כלי הרכב המקומי. בין מותגיה המובילים, ענקית האוטובוסים YUTONG, המסחריות של MAXUS מבית SAIC MOTORS, ציוד מכני הנדסי (צמ"ה) של חברת SANY, מלגזות מבית SAMUK, במות הרמה של חברת SINBOOM ועוד..

צ'יינה מוטורס שמה לה למטרה את שביעות רצון לקוחותיה, לכן מספקת עבור לקוחותיה את הפתרונות, המוצרים והשירותים המתאימים ביותר, ולצד מערך שירות מקיף בפריסה ארצית וזמינות 24 שעות ביממה מציעה החברה פתרונות מימון ושירותי טרייד אין.

מותג הדגל של החברה, אוטובוסים מתוצרת YUTONG, כבש את השוק הישראלי תוך זמן קצר והפך את צ'יינה מוטורס לחברה המובילה בייבוא אוטובוסים, עם אחיזה של כ-40% מנתח שוק האוטובוסים בישראל.

about-icon-1

טכנולוגיה, איכות ובטיחות

השילוש הזה מבטיח שהלקוח תמיד יהיה מרוצה

חברת צ’יינה מוטורס מפקחת על בניית הכלים מתחילת הייצור ועד סופו, זאת על מנת להבטיח איכות ובטיחות ברמות הגבוהות ביותר. צוות שלנו נמצא בכל שלבי הייצור במפעל שבסין, ובודק כל רכיב ומכלול. נוסף לכך, צוות מקצועי מטעמנו מלווה את רשת המוסכים בהדרכה, בייעוץ מקצועי ובפתרון בעיות.

שירות מעל לכל

מערך שירות מקיף בפריסה ארצית וניידות שירות זמינות 24 שעות ביממה

צ'יינה מוטורס עובדת עם מוסכים מורשים בעלי הכשרה מקצועית, הפרושים בכל חלקי הארץ. המוסכים נבחרו לאחר איתור מיטב בעלי המקצוע בתחום – מומחים בעלי ניסיון רב ותודעת שירות מעולה. בעלי מקצוע אלה עוברים הכשרה וחפיפה מקצועית אצל אנשי חברת יוטונג. מעבר למחסן החלפים המרכזי, ציידנו גם את המוסכים בחלפים השונים וניידות שירות וחילוצים זמינות ומופעלות 24 שעות ביממה – לפי קריאה.

about-icon-2