אודות

אמינות ושירות לאורך כל הדרך
צ'יינה מוטורס היא יבואנית מותגי תחבורה ותשתיות מהמובילים בעולם. כלל המותגים והשירותים שמציעה החברה מתאפיינים בטכנולוגיות מתקדמות, המבטיחות איכות ובטיחות ברמות הגבוהות ביותר, בשילוב מחירים ותנאים נוחים במיוחד. הקבוצה הוקמה בשנת 2009 ותוך מספר שנים הפכה לאחת החברות המובילות בתחום התחבורה בישראל. צ'יינה מוטורס שמה לה למטרה את שביעות רצון לקוחותיה, לכן מספקת עבורם את הפתרונות, המוצרים והשירותים המתאימים ביותר. לצד מערך שירות מקיף בפריסה ארצית וזמינות 24 שעות ביממה, מציעה החברה גם פתרונות מימון. צ'יינה מוטורס מציבה סטנדרטים חדשים בשוק כלי הרכב המקומי, ומשקיעה במגוון טכנולוגיות חדשניות. מותגיה המובילים: ענקית האוטובוסים YUTONG, משאיות קלות ובינוניות מבית JAC, ציוד מכני הנדסי כבד של Hidromek  והרכבים החשמליים של MAXUS מבית SAIC MOTORS עם רכבים פרטיים בדגמים חשמליים, מסחריות חשמליות במגוון גדלים ודגמים, מסחריות דיזל ועוד. חברת איסט ווסט הולדינגס בע”מ מבית צ’יינה מוטורס, החלה לייבא ולשווק את מותג האוטובוסים היוקרתיWISDOM. חברת WISDOM הסינית מתמחה בייצור מגוון אוטובוסים לייצוא: מידי, עירוני, בינעירוני, חשמלי, תיירותי מפואר ובנוסף דגם עם 60 מקומות ישיבה.
about-icon-1

טכנולוגיה, איכות ובטיחות

השילוש הזה מבטיח שהלקוח תמיד יהיה מרוצה

חברת צ’יינה מוטורס מפקחת על בניית הכלים מתחילת הייצור ועד סופו, זאת על מנת להבטיח איכות ובטיחות ברמות הגבוהות ביותר. צוות שלנו נמצא בכל שלבי הייצור במפעל שבסין, ובודק כל רכיב ומכלול. נוסף לכך, צוות מקצועי מטעמנו מלווה את רשת המוסכים בהדרכה, בייעוץ מקצועי ובפתרון בעיות.

שירות מעל לכל

מערך שירות מקיף בפריסה ארצית וניידות שירות זמינות 24 שעות ביממה

צ'יינה מוטורס עובדת עם מוסכים מורשים בעלי הכשרה מקצועית, הפרושים בכל חלקי הארץ. המוסכים נבחרו לאחר איתור מיטב בעלי המקצוע בתחום – מומחים בעלי ניסיון רב ותודעת שירות מעולה. בעלי מקצוע אלה עוברים הכשרה וחפיפה מקצועית אצל אנשי חברת יוטונג. מעבר למחסן החלפים המרכזי, ציידנו גם את המוסכים בחלפים השונים וניידות שירות וחילוצים זמינות ומופעלות 24 שעות ביממה – לפי קריאה.

about-icon-2