חלפים

צ'יינה מוטורס ממליצה על שימוש בחלקי חילוף מקוריים כדי לשמור על רמה גבוהה של בטיחות, אמינות, נוחות וביצועים. טיפול תקופתי קבוע והחלפת חלפים מקוריים הם תנאי הכרחי שיאפשר לך ליהנות מחוויית נהיגה בטוחה ונוחה למשך שנים רבות. חלקי החילוף המקוריים עברו בדיקות מחמירות כדי לספק ביצועים מקסימליים וכדי להאריך את חיי רכבך. מוסכי השירות המורשים של חברת צ'יינה מוטורס, יבואנית SINOBOOM YUTONGSANY, JAC, MAXUS, בישראל, תשמח לסייע לך ולטפל ברכבך בעזרת חלפים מקוריים. הניסיון הרב והידע העצום שיש למוסכים מורשים אלו מאפשרים לספק לך את הטיפול הטוב ביותר כדי להבטיח חוויית נהיגה בטוחה ונוחה.  

מדוע חשוב לרכוש חלפים מקוריים:

איכות

חלפים מקוריים 100% הם החלקים המקוריים שעוצבו ותוכננו לפי דרישות היצרן באיכות הגבוהה ביותר. שימוש בחלפים מקוריים יביא את הכלי שלכם ל-100% ביצועי ,יקטין את עלות הטיפולים ויפחית את ההוצאות לאורך זמן.

אחריות

חלפים מקוריים 100% בעלי אחריות ל-3 חודשים או 6000 ק"מ ממועד הרכישה.

מקצועיות

• חלפים מקוריים 100% יוצרו באופן מיוחד וספציפי לכל דגם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלרכב שלכם יותקנו חלפים ברמה הגבוהה ביותר ובדיוק בהתאם לתכנון מהנדסי הרכב. אין הדבר נכון אם מתקינים חלפים שאינם מקוריים ואינם מתוכננים ספציפית לרכבך.

זמינות ושירות​

זמינות החלפים המקוריים בציינה מוטורס גבוהה, ואנו ערוכים לתת לכם בכל עת את השירות המהיר והמקצועי עם התאמה מדויקת לכלי שלכם

מחיר

חלפים מקוריים 100% במחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד